Mój koszyk

Mini Cart

Deadman detektor - kontrola bezpieczeństwa pracowników przez GPS
1253.75

Deadman detektor - kontrola bezpieczeństwa pracowników przez GPS

Już od 1 253,75 zł
W tym 19% PTU.
 • Mini telefon komórkowy z dwukierunkową komunikacją.
 • Detekcja upadku przez czujnik przyspieszenia 3D.
 • Czujnik stanu z alarmem wstępnym i alarmem pozycji.
 • Czas pracy 2 - 3 dni przy normalnym użytkowaniu.
 • Alarm manualny (zależny od woli).
 • Alarm automatyczny (niezależny od woli).
 • Mały rozmiar 6,1 x 4,3 x 1,6 cm.
 • Brak opłat miesięcznych.
 • Duży przycisk awaryjny SOS.
 • Jest dostarczany wraz z klipsem do paska.
 • Jest dostarczany wraz z ładowarką.
 • Udzielamy rabatów ilościowych.
 • Aby uzyskać informacje na temat rabatów ilościowych, wyślij nam e-mail.
- +
Czas dostawy w ciągu 2-3 dni roboczych.
Dostępność:W magazynie
SKU tm7s
Details

To urządzenie nadaje się do użytku przemysłowego lub w ciężkich przypadkach epilepsji lub narkolepsji.

Deadman detektor odpowiada naszemu popularnemu Detektorovi upadku i ma również czujnik położenia i alarm pozycji. W przeciwieństwie do niego ma nie tylko alarm ręczny, ale także uruchamia alarm, jeśli dana osoba znajduje się w pozycji poziomej, niezależnie od tego, jak dostała się do tej pozycji.

ALARM POZYCJI DETEKTORA

Alarm pozycji jest wyzwalany po przekroczeniu pewnego kąta nachylenia i po określonym czasie.

Kąt nachylenia oraz czas do alarmu można ustawić indywidualnie. Dla kąta nachylenia można ustawić 34 lub 45 stopni od poziomu, na czas możesz wybrać 30, 45 lub 60 sekund. Dane te można zawsze dostosować do aktualnych potrzeb.

Kiedy urządzenie przekroczy określony kąt przez określony czas, uruchamiany jest 30-sekundowy alarm wstępny. Urządzenie zaczyna wydawać dźwięki, zanim dzwoni telefon alarmowy. Jeśli wyprostujesz urządzenie podczas alarmu wstępnego, alarm wstępny zostanie anulowany.

Jeśli alarm wstępny nie zostanie anulowany, urządzenie wyśle ​​alarmowy SMS na wszystkie zapisane numery telefonów, a następnie wybierze pierwszy zapisany numer. Jeśli połączenie nie zostanie odebrane, urządzenie rozłączy się i wybierze następny numer telefonu.

Po połączeniu alarmowym detektor musi być przytrzymany przez 20 sekund, aby ponownie zainicjować alarm pozycji.

Jeśli Deadman detektor nie jest używany, może pozostać w stacji ładującej, dlatego jest zawsze ładowany i gotowy do użycia, gdy jest potrzebne.

DETEKCJA UPADKU

Upadek jest detekowany za pomocą wbudowanego czujnika ruchu 3D, który rejestruje każdy ruch, niezależnie od tego, w jakim kierunku porusza się urządzenie. Aby wywołać alarm, należy spełnić kilka kryteriów:
1) W zależności od kąta i prędkości upadku urządzenie wykrywa upadek
2) Musi nastąpić nagłe zatrzymanie
3) Urządzenie musi być bez ruchu przez co najmniej 10 sekund

Jeśli alarm został uruchomiony, powiadomienie jest wysyłane SMS-em na maksymalnie trzy zapisane numery telefonów. W tym samym czasie urządzenie zaczyna wybierać pierwszy zapisany numer. Jeśli uczestnik nie zostanie osiągnięty, wybierany jest następny numer, a następnie trzeci. Proces ten powtarza się po pięciu minutach i trwa do momentu odebrania połączenia. Po odebraniu połączenia urządzenie działa jak zwykły telefon komórkowy. Alarm zostaje anulowany po naciśnięciu przycisku alarmu.

RĘCZNY ALARM

Zapisane numery telefonów otrzymają SMS, jeśli duży przycisk alarmu SOS zostanie naciśnięty przez co najmniej trzy sekundy. Pierwszy numer jest wybierany równolegle. Jeśli nie ma kontaktu, urządzenie automatycznie wybiera drugi numer, a następnie trzeci. Powtarza się to co pięć minut, aż do odebrania połączenia lub ponownego naciśnięcia przycisku alarmu SOS.

NORMALNE POŁĄCZENIE TELEFONICZNE

Jeden z zaprogramowanych numerów telefonów można wywołać normalnie, naciskając przycisk połączenia przez trzy sekundy. Żadna wiadomość SMS nie jest wysyłana i wybierany jest tylko jeden numer. Sygnał dźwiękowy i szybko migająca zielona dioda LED na urządzeniu wskazują, że numer jest wybierany. Naciśnięcie przycisku alarmowego kończy połączenie.

OKREŚLENIE LOKALIZACJI

Deadman detektor oferuje optymalne bezpieczeństwo samotnym pracownikom lub osobom z padaczką. W nagłym wypadku można wywołać dokładną lokalizację z jednego z zapisanych numerów telefonów. Współrzędne są wysyłane przez urządzenie SMS-em, i uczestnik otrzymuje również link pokazujący dokładną pozycję w Mapach Google. Bezradna osoba zostaje więc bardzo szybko zlokalizowana.

ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Bateria zintegrowana w telefonie komórkowym może być ładowana przez zasilacz lub kabel USB. Oba są objęte zakresem dostawy. Żywotność baterii zależy od ustawionego trybu. Urządzenie dostarczane jest w trybie inteligentnym. W tym ustawieniu funkcje można wywoływać w dowolnym momencie; urządzenie zmarłego należy naładować po 2–3 dniach. Jeśli Deadman detektor działa w trybie ekonomicznym, bateria wystarcza na 20 dni. Alarm urządzenia włącza się natychmiast po wykryciu ruchu. Czas trwania aktywacji można ustawić dowolnie, ale poza tym ograniczonym czasowo obszarem nie można ustalić lokalizacji ani połączeń telefonicznych.

NIEKTÓRE REFERENCJE

ADAC SE
Deutsche Bahn AG
Zoo w Monachium
Airbus Deutschland
Voith KG
Lafarge Holcim Deutschland
Universität der Bundeswehr
Uniwersytet Techniczny Darmstadt
Uniwersytet Techniczny Wien
miasto Paderborn
miasto Dinslaken
miasto WinterbergZAKRES DOSTAWY DEADMANA

Deadman detektor jest dostarczany z kablem ładującym USB, ładowarką micro USB, instrukcją, torbą na pasek z metalowym klipsem i stacją ładującą. Potrzebujesz karty SIM w formacie MICRO, karta SIM nie jest dołączona!

ŁADOWARKA

LAdovka

Oprócz połączenia micro USB Deadman detektor ma również cztery styki z tyłu, za pomocą których można go ładować w stacji ładującej. Jeśli urządzenie nie jest w użyciu, może znajdować się w stacji ładującej, więc zawsze jest w pełni naładowane i nie wywołuje alarmu.

TORBA NA PASEK Z METALOWYM UCHWYTEM

torba na pasek

Torba na pasek składa się z wytrzymałej tkaniny nylonowej o profesjonalnej jakości i została specjalnie opracowana dla urządzeń Detektor upadku i Deadman detektor.

Dzięki stabilnemu metalowemu klipsowi możliwe jest przymocowanie torby do paska lub po prostu można nosić za obszyciem ubrania w talii. Jest to bardzo ważne, ponieważ alarm powinien być zawsze przekazywany pionowo na ciele.

Torba na pasek ma odpowiednie wymiary i wnękę na przycisk SOS, dzięki czemu zawsze jest łatwo dostępna. W przeciwieństwie do zapięć na rzepy, zapięcie magnetyczne ma prawie nieograniczoną trwałość i nigdy się nie zużywa.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

ROZMIAR 61 mm x 43 mm x 16 mm
WAGA 35g
DOKŁADNOŚĆ GPS <2.5m
TEMPERATURA ROBOCZA Od -20°C do + 80°C
NAPIĘCIE ŁADOWANIA 5V DC
BATERIA Akumulator 3,7 V 900 mAh
CZĘSTOTLIWOŚCI GSM 900/1800mhz/850/1900Mhz
GPS CHIP U-blox 7 (obsługuje A-GPS)
KARTA SIM Micro SIM
KOLOR czarny, niebieski, zielony 

W PRZESYŁCE OTRZYMASZ:

 • Deadman detektor z alarmem pozicji.
 • Zasilacz.
 • Kabel do ładowania.
 • Ładowarka.
 • Torba na pasek z metalowym klipsem.
 • Instrukcja obsługi.

POTRZEBUJESZ:

Karty SIM w formacie MICRO.
Karta SIM nie jest dołączona!